Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
12:00STEENWIJK 1-ATW 13 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30AKKRUM 1-ATW 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
11:00IN ET HOOLT 1-ATW 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
13:00SUTHWALDA 1-ATW 12 - 4Gravel
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
14:00LUDICA 1-ATW 12 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 003Stand
09:00A.T.W. 1-APPELSCHA 12 - 4
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
10:00MEPPEL 3-ATW 15 - 3
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
15:00'T NYLAN 2-ATW 10 - 2Kunstgras
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag (FRI) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30ORANJEWOUD 4-ATW 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00JOURE 1-ATW 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 2-DE GREVELING 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ATW 3-DE KLEINE KERNEN 20 - 4Kunstgras
woensdag 9 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 1-DLTC-DRACHTEN 64 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ATW 2-APPELSCHA 10 - 4Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00SVGSE, AFD. TENNIS 1-ATW 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ATW 3-WESTRUP 10 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00GORREDIJK 4-ATW 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 6-DE HARKEMA 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ATW 5-IJSSELHAM 32 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00IJSSELHAM 2-ATW 42 - 2
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
12:30ATW 1-ROLDE 16 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30ATW 1-GORREDIJK 14 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30ATW 1-JOURE 23 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
13:30ATW 1-TIVOLI 12 - 4Gravel
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
10:30VERACKET 1-ATW 15 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 003Stand
09:00A.T.W. 1-PEIZE 11 - 5
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
11:30HEERDE 1-ATW 14 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
17:00BOSKRANNE 1-ATW 10 - 2
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag (FRI) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30IN ET HOOLT 2-ATW 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ATW 1-APPELSCHA 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00GORREDIJK 1-ATW 21 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ATW 3-DE GREENSETTERS 12 - 2Kunstgras
woensdag 16 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00WENINGEWALDE 1-ATW 12 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00GORREDIJK 1-ATW 22 - 2Gravel
donderdag 17 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:00ATW 1-IJSSELHAM 12 - 0Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00GRONINGER LTB 8-ATW 61 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ATW 1-GORREDIJK 11 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00ATW 3-HAVELTE 22 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00VEGELINSOORD 2-ATW 21 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00ATW 5-DE BEAMPIPERS 50 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00IN ET HOOLT 1-ATW 44 - 0Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag (FRI) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30ATW 1-TEN WOUDE 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00KINEA 2-ATW 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
19:00TCO-OOSTERWOLDE 1-ATW 14 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 2-JOURE 33 - 1Kunstgras
woensdag 23 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 1-TIJNJE 13 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ATW 2-TCO-OOSTERWOLDE 30 - 4Kunstgras
donderdag 24 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:00TRYEGEASTER 1-ATW 10 - 2
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BOORNBERGUM '80 1-ATW 54 - 0Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE GREVELING 1-ATW 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 10Stand
19:00IN ET HOOLT 2-ATW 33 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 6-DLTC-DRACHTEN 40 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ATW 4-GORREDIJK 31 - 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond (FRI-GDR) - 2e klasse - Afdeling 12Stand
19:00ATW 2-IJSSELHAM 11 - 3Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
15:00WESTERBORK 2-ATW 10 - 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:30REO 2-ATW 12 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30DLTC-DRACHTEN 5-ATW 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00NORG 1-ATW 11 - 3Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Groen 2018 Groen - Groen 1 - Afdeling 003Stand
10:00REO 1-A.T.W. 15 - 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
11:00ATW 1-'T KYLLOT 14 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
11:00ATW 1-TC '91 STADSHAGEN 12 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
17:00ATW 1-'T NYLAN 12 - 0Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag (FRI) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30OLDEBOORN 2-ATW 11 - 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30DE VLIEGENDE BAL 1-ATW 14 - 0
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TEN WOUDE 5-ATW 33 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 2-DE VLIEGENDE BAL 42 - 2Kunstgras
woensdag 30 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 1-APPELSCHA 23 - 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ATW 2-DE HORNE 10 - 4Kunstgras
donderdag 31 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:00READY AGAIN 2-ATW 11 - 1Gravel