Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
zondag 6 mei 2018
dinsdag 8 mei 2018
woensdag 9 mei 2018
vrijdag 11 mei 2018
zaterdag 12 mei 2018
zondag 13 mei 2018
dinsdag 15 mei 2018
woensdag 16 mei 2018
donderdag 17 mei 2018
vrijdag 18 mei 2018
dinsdag 22 mei 2018
woensdag 23 mei 2018
donderdag 24 mei 2018
vrijdag 25 mei 2018
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 4Stand
15:00WESTERBORK 2-ATW 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 3Stand
11:30REO 2-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd Zaterdag (FRI-GDR) - 3e klasse - Afdeling 6Stand
13:30DLTC-DRACHTEN 5-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Gemengd dubbel 17+ Zaterdag (FRI-GDR) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:00NORG 1-ATW 1Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
11:00ATW 1-'T KYLLOT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
11:00ATW 1-TC '91 STADSHAGEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Zondag Middag - 2e klasse - Afdeling 13Stand
17:00ATW 1-'T NYLAN 1Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Middag (FRI) - 5e klasse - Afdeling 3Stand
13:30OLDEBOORN 2-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
18:30DE VLIEGENDE BAL 1-ATW 1
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 5e klasse - Afdeling 6Stand
19:00TEN WOUDE 5-ATW 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Dames dubbel 17+ Dinsdag Avond (FRI) - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 2-DE VLIEGENDE BAL 4Kunstgras
woensdag 30 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 1-APPELSCHA 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordoost 2018 Heren dubbel 35+ Woensdag Avond (FRI) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ATW 2-DE HORNE 1Kunstgras
donderdag 31 mei 2018
KNLTB voorjaar 8&9 Landelijk 2018 8&9-competitie Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 32Stand
19:00READY AGAIN 2-ATW 1Gravel