Competitie

april 2020

zaterdag 4 april 2020
zondag 5 april 2020
dinsdag 7 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Middag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30ATW 1-TEN WOUDE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ATW 1-TRYEGEASTER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00APPELSCHA 2-ATW 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 5e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ATW 3-SVGSE, AFD. TENNIS 1Kunstgras
woensdag 8 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00KINEA 1-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00READY AGAIN 2-ATW 2
donderdag 9 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00TRYEGEASTER 1-ATW 1
vrijdag 10 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 61Stand
19:00ATW 1-DE TUSSENBOERSLANDEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 82Stand
19:00ATW 2-T WOLD 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 14Stand
19:00VEGELINSOORD 1-ATW 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 34Stand
19:00ATW 2-HAVELTE 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 59Stand
19:00ATW 4-ATW 3Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 72Stand
19:00ATW 5-ATW 6Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00BURMANIA 1-ATW 1Roodzand Kunstgras
www.tcburmania.nl
zaterdag 11 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
ZLTB 1-ATW 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 43Stand
13:30DE BEAMPIPERS 1-ATW 1Gravel
maandag 13 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 1 - Afdeling 5Stand
'T NYLAN 2-ATW 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
11:00ATW 1-REO 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
11:00ATW 1-SALLAND 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 63Stand
13:00STEENWIJK 1-ATW 1Kunstgras
dinsdag 14 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Middag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:00HERCULES-TJALLEBERD 1-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00READY AGAIN 1-ATW 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00ATW 2-GORREDIJK 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 5e klasse - Afdeling 9Stand
19:00TEN WOUDE 5-ATW 3Kunstgras
in de kantine kan alleen gepind worden
woensdag 15 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ATW 1-TRYEGEASTER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ATW 2-STEENWIJK 2Kunstgras
donderdag 16 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00ATW 1-LTCN NOORDWOLDE 1Kunstgras
vrijdag 17 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 61Stand
19:00SKARSLACH 1-ATW 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 82Stand
19:00ATW 2-BURMANIA 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 14Stand
19:00ATW 1-TEN WOUDE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 34Stand
19:00TEN WOUDE 4-ATW 2Gravel
in de kantine kan alleen gepind worden
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 59Stand
19:00IJSSELHAM 2-ATW 4
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 59Stand
19:00ATW 3-HAVELTE 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 72Stand
19:00STEENWIJK 4-ATW 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 72Stand
19:00ATW 6-MEPPEL 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00ATW 1-DE TUSSENBOERSLANDEN 1Kunstgras
zaterdag 18 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 43Stand
13:30ATW 1-GERNER 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
13:30ATW 1-LAUSWOLT 1Gravel
zondag 19 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
09:00MEPPEL 3-ATW 1Gravel
Wisselbanen met Meppel 2 Banen 1, 2, 3
 
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 63Stand
09:00TEN WOUDE 3-ATW 1Gravel
in kantine kan alleen gepind worden
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
12:00BILTHOVEN 3-ATW 1Gravel
Alleen met PIN betalen
 
KNLTB voorjaar 2020 Groen 10 t/m 12 jaar Zondag - Groen 1 - Afdeling 5Stand
12:30TEN WOUDE 1-ATW 1Kunstgras
Alleen pinbetalingen mogelijk in de kantine
dinsdag 21 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel Dinsdag Middag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
13:30ATW 1-ORANJEWOUD 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ATW 1-MILDAM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE BEAMPIPERS 3-ATW 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Dinsdag Avond - 5e klasse - Afdeling 9Stand
19:00ATW 3-HATTEM 2Kunstgras
woensdag 22 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 3e klasse - Afdeling 2Stand
19:00ROTTUM 1-ATW 1
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond - 4e klasse - Afdeling 6Stand
19:00JOURE 2-ATW 2Kunstgras
mob nr: 06-53269071 Parkeren bij Swimfun, Sewei 3, 8501 SP
donderdag 23 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00TV T'77 URK 1-ATW 1Kunstgras
vrijdag 24 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 61Stand
19:00ATW 1-TEN WOUDE 2Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 82Stand
19:00ATW 2-BROCOPE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 1e klasse - Afdeling 14Stand
19:00DE HARKEMA 1-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 34Stand
19:00ATW 2-ORANJEWOUD 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 59Stand
19:00ATW 4-VOLLENHOVE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 59Stand
19:00STEENWIJK 5-ATW 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 72Stand
19:00RUNA 1-ATW 6
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 37Stand
19:00SMALHORST 1-ATW 1
zaterdag 25 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
13:00TCO-OOSTERWOLDE 1-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 43Stand
14:00EMELWERTH 1-ATW 1Roodzand Kunstgras
zondag 26 april 2020
KNLTB voorjaar 2020 Jongens 13 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 63Stand
09:30MILDAM 1-ATW 1Gravel
 
KNLTB voorjaar 2020 Gemengd Zondag - 4e klasse - Afdeling 11Stand
11:00ATW 1-VERACKET 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar 2020 Heren Zondag - 2e klasse - Afdeling 6Stand
11:00ATW 1-IDUNA 2Kunstgras