Voorjaar 2019

Dinsdagmiddag
Afd.6 4e kl
Dames Dubbel ATW1

Dinsdagavond
Afd.4 3e kl
Dames Dubbel ATW1

                                   

Houkje van Dijk
Dina Dijksma
Riet Heida
Clasien Rankenberg

Linda Bethlehem
Nynke van Dijk
Ida Drent
Leonie Sipman

 

Woensdagavond
Afd.7 4e kl
Heren 35+ ATW1

Woensdagavond
Afd.3 5e kl
Heren 35+ ATW2

 

Baudi Bakker
Gerrit Jan Hof
Barry Oostra
Lex Oudelansink
Mike Oudelansink
Peter Ruiter

Ali Aktepe
Sjoerd Brouwer
Klaas Jochem Diever
Ronald Hulzinga            

 

 

Donderdagavond
Afd.42 2e kl
8&9 ATW1

   

Dorien Heida
Moniek Kleistra
Cock Meijer
Loes Meijer
Bonne Mulder

   

Vrijdagavond
afd.20 1e kl
Gem. Dubbel ATW1

Vrijdagavond
afd.45 3e kl
Gem. Dubbel ATW2

Vrijdagavond
afd.26 4e kl
Gem. Dubbel ATW3

Gea Bles
Sjoerd Bles
Lia Fledderus
Saskia Kooi
Arnold Nijholt
Ronnie Siegersma

Ali Aktepe
Hannah Aktepe
Jack van der Brug
Anneke Diever

 

Jelle Elzinga
Joop Ketelaar
Aukje Oosterhof
Ankie Schapelhouman

 

Vrijdagavond
afd.19 4e kl
Gem. Dubbel ATW4

Vrijdagavond
afd.37 2e kl
Heren 17+ ATW1

Vrijdagavond
afd.78 3e kl
Dames 17+ ATW1

Triensje Douwsma
Wilma ter Haar
Benny Kaptein
Akke Langenbach
Anneke Mooi
Berry Oosterhof
Dirk Verboon

Piet Drent
Remon Drent
Frans Willem From
Marco van Galen
Louis de Lange
Peter Paulides
 

Ilse van Galen
Anoeska de Jong
Astrid Oosterhof
Conny Oosterhof
Marjan Oosterhof

 

Vrijdagavond
afd.44 4e kl
Dames 17+ ATW2

   

Stephanie Olthof
Annie Strikwerda
Maaike Valkeman
Leonie Visser
Rianka Visser

   

Zaterdag
afd.21 2e kl
Gem. Dubbel ATW1

Zaterdag
afd.95 3e kl
Gemengd ATW1

Zaterdag
afd.45 2e kl
Heren ATW1

Coby Achttien
Bauke Bosma
Jolanda Feenstra
Germ Jan de Jong
Mans Schaaphok           

Gea Dolstra
Theunis Sjoerd Elzinga
Lisette Hassing
Wolter Oosterhof (disp)

 

Pieter Eikelboom
Thijs Nauta
Jelle Geert v/d Veen (disp)
Sam Veldmeijer (disp)
Alex Visser (disp)

Zaterdag
afd.20 2e kl
Dames 17+ ATW1

   

Rianne Hof
Hilde Hofstee
Kim Linse
Anchela Veenstra

   

Zondag
afd.8 2e kl
Heren ATW1

Zondag
afd.17 4e kl
Gemengd ATW1 

Zondag
afd.49 2e kl
Jongens  ATW1

Freek Bekhof
Age Bergsma
Luuk v/d Duim (disp)
Jeroen Veldhuizen
Alex Visser (disp)            

Ingmar Bokma
Julia Houtman
Erwin van Luik
Wolter Oosterhof (disp)
Miranda Reitsma
Nicky Strijker

Rowin Dekker
Robin de Jong
Timo Kuipers
Floris Langenbach
Tygo Moes

Zondag
afd.86 Groen 1
ATW1
Zondag
afd.3 Groen 2
ATW2
 

Benthe Besselse
Allard Crom
Kevin Gorter
Jesse v/d Schaaf

 

Niels Bakker
Wouter Hoogma
Stan de Kremer
Jayden Kuin
Jorn de Lange
Joris Leusink