Voorjaar Senioren 2018

Afd.3 Dinsdag middag
5e kl

Dames dubbel ATW1

Houkje van Dijk
Dina Dijksma
Riet Heida
Clasien Rankenberg

 

Afd.1 Dinsdag avond
1e kl

Dames dubbel ATW1

Linda Bethlehem
Nynke van Dijk
Annalies Dolstra
Ida Drent
Leonie Sipman

Afd.2 Dinsdag avond
3e kl  

Dames dubbel ATW2

Rianne Hof
Hilde Hofstee
Kim Linse
Anchela Veenstra

Afd.6 Dinsdag avond
5e kl

Dames dubbel ATW3

Stephanie Olthof
Annie Strikwerda
Maaike Valkeman
Leonie Visser
Rianka Visser

   

Afd.2 Woensdag avond 4e kl
Heren 35+ ATW1

Baudi Bakker
Gerrit Jan Hof                  
Barry Oostra
Lex Oudelansink
Mike Oudelansink
Peter Ruiter

Afd,3 Woensdag avond
4e kl

Heren 35+ ATW2
Sjoerd Brouwer
Klaas Jochem Diever
Ronald Hulzinga
Henri Plantinga

 

Afd.32 Donderdag avond
8&9 avond comp. 2e kl    
ATW1                                 

Paulien de Haan
Dorien Heida          
Aaldert Jan Hoen
M
oniek Kleistra
Cock Meijer
Loes Meijer
Bonne Mulder

                                                                                                     

Afd.4 Vrijdag avond
1e kl

Gem. dubbel ATW1

Gea Bles
Sjoerd Bles
Li
a Fledderus
Saskia Kooi
Arnold Nijholt
Ronnie Siegersma

Afd.12 Vrijdag avond
2e kl

Gem.dubbel ATW2

Ali Aktepe
Hannah Aktepe
Jack van der Brug
Anneke Diever
Cynthia ten Lande (disp)

Afd.10 Vrijdag avond
2e kl

Gem.dubbel ATW3

Jelle Elzinga
Joop Ketelaar
Aukje Oosterhof
Ankie Schapelhouman

Afd.9 Vrijdag avond
2e kl

Gem.dubbel ATW4

Piet Drent
I
lse van Galen
Marco van Galen
Anoeska de Jong
Peter Paulides

Afd.8 Vrijdag avond
2e kl

Gem. dubbel ATW5

Bennie Hof
Anja Scheper
Dirk Sinnema
Leny Sinnema

Afd.2 Vrijdag avond
2e kl

Gem.dubbel ATW6

Remon Drent
Frans Willem From
Louis de Lange
Astrid Oosterhof
Conny Oosterhof
Marjan Oosterhof

Afd.1 Zaterdag
1e kl

Gem.dubbel ATW1

Coby Achttien
Bauke Bosma
Jolanda Feenstra
Germ Jan de Jong             

Afd.6 Zaterdag
3e kl

Gemengd ATW1

Gea Dolstra
Theunis Sjoerd Elzinga
L
isette Hassing
Wolter Oosterhof (disp)            

Afd.3 Zaterdag
1e kl

Heren ATW1

Pieter Eikelboom
Thijs Nauta
Jelle Geert v/d Veen (disp)
Sam Veldmeijer
Alex Visser (disp)

Afd.4 Zaterdag
3e kl

Dames ATW1

Cynthia ten Lande (disp)
Ineke Landman
Lotte Potiek
Priscilla Stins
Marije Vonk

   

Afd.8 Zondag
2e kl

Heren ATW1

Freek Bekhof
Age Bergsma
Luuk van der Duim (disp)
Jeroen Veldhuizen
Alex Visser (disp)

Afd.16 Zondag
4e kl

Gemengd ATW1

Ingmar Bokma
Julia Houtman
Erwin van Luik
Wolter Oosterhof (disp)
Miranda Reitsma
Nicky Strijker

Afd.13 Zondag 8&9 middag
comp. Open
ATW1

Wilma ter Haar
Benny Kaptein
Akke Langenbach
Anneke Mooi
Ellen Vos